Moc Kobiet

Stowarzyszenie „Projekt Kobieta” to organizacja, która działa na rzecz kobiet, promując ich rozwój w różnych dziedzinach życia. W ramach swojej aktywności społecznej, kulturalnej i sportowej, Stowarzyszenie organizuje szkolenia, warsztaty i konferencje, które pomagają kobietom zdobywać nowe umiejętności i rozwijać swoją karierę zawodową.

W dziedzinie kulturalnej, Stowarzyszenie „Projekt Kobieta” organizuje różnego rodzaju wydarzenia artystyczne, takie jak wystawy, koncerty czy spektakle teatralne. Dzięki temu organizacja pomaga kobietom zdobyć uznanie w dziedzinie sztuki oraz promuje ich kreatywność i talent.

Angażuje się w różne inicjatywy, które pomagają kobietom rozwijać swoje umiejętności sportowe, zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość fizyczną oraz wspiera ich w dążeniu do zdrowia i dobrej kondycji.

W związku z projektem pt. „Moc Kobiet” realizowanym z inicjatywy Bijou – Salon Jubilerski informujemy, że zaplanowaliśmy dla Was wydarzenie w Galerii Awangarda, podczas, którego planowane są:

– koncert młodych wykonawców Stowarzyszenia „Projekt Kobieta”,
– animacje dla dzieci,
– promowanie dorobku artystycznego stowarzyszenia (poezja),
– promowanie dyscypliny Nordic Walking,

– słodkie poczęstunki.

Wydarzenie odbędzię się w dniu 18.03.2023r. godz. 17.00-20.00 w Galerii Awangarda!

Zysk ze sprzedaży bransoletki „Moc Kobiet” zostanie przekazany na bartoszyckie Stowarzyszenie „Projekt Kobieta”.

Dedykowana karteczka do każdej bransoletki.

Bransoletka na czerwonym sznurku ze srebrną zawieszką w kształcie serca to prosty sposób na wyrażenie siebie oraz swoich uczuć, gdy podaruje się bransoletkę Individual bliskiej osobie. Do każdej bransoletki dołączona jest karteczka.

BIJOU Individual – srebro najwyższej próby 925.

Każda kobieta to inna historia. Kolekcja BIJOU Individual to ukłon w stronę tych kobiet, które cenią sobie indywidualność i niepowtarzalność, dlatego bransoletki dostępne są w różnych kolorystycznych.

Kolekcja Individual to także świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Oprócz pięknego elementu biżuterii, możesz podarować coś więcej – swoje wyjątkowe uczucie.

Surowiec: sznurek i srebro rodowane

Próba: 925

Kolor: czerwony sznurek  ze srebrną zawieszką

 

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami? Zapisz się do newslettera.
Przeczytałem zasady subskrypcji

Administratorem danych osobowych jest TED Poland spółka z o.o., ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada, zwana dalej Spółką. Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celu realizacji świadczonej usługi „Newsletter”, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), tj. w celu realizacji umowy (nawet zawieranej ustnie lub za pośrednictwem akceptowanego regulaminu), jak też w prawnie usprawiedliwionym celu rozumianym jako identyfikacja klienta i ewentualne rozpatrzenie reklamacji. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki oraz podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane przez okres korzystania z usługi oraz w celach archiwizacyjnych przez okres 10 lat. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez TED Poland spółka z o.o., ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Awangarda za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.