DOŁĄCZ DO AKCJI #NADZIEJATOMY. KUP BRANSOLETKĘ NADZIEJA I WESPRZYJ LOKALNY SZPITAL.

Nasi Drodzy! PROSIMY O UWAGĘ!

Sytuacja jest bardzo niecodzienna i tylko wspólnymi siłami możemy pomóc sobie wzajemnie. Jeżeli nas znacie, a jest tutaj wiele takich osób – zawsze szliśmy z pomocą gdy tylko mogliśmy. Wspieraliśmy lokalne inicjatywy i dbaliśmy o to, żeby nikt potrzebujący nie pozostał bez odpowiedzi.
Doszliśmy do wniosku, że jest to kolejny raz kiedy trzeba zadziałać. Jak każdy z Was wie – jesteśmy w trakcie panującej pandemii koronawirusa. Szpitale są nieodpowiednio wyposażone, a z dnia na dzień liczba zarażonych rośnie lawinowo.
 Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć specjalną, dedykowaną bransoletkę którą nazwaliśmy „Nadzieja”. Znajduje się na niej wykonana ze srebra czterolistna koniczynka. Jest ona od lat uważana za znak szczęścia, a w naszym przypadku jest to także symbol nadziei. Nadziei na lepsze jutro. Chcemy żeby był to znak walki z niewidzialnym wrogiem, ale także znak lokalnej jedności i chęci niesienia sobie wzajemnie pomocy.

Żeby nasze słowa nie pozostały puste – my ze swojej strony przeznaczymy 30% ze sprzedaży każdej bransoletki na oddział zakaźny w Giżycku i Suwałkach oraz ratowniczy w Bartoszycach. Jeżeli kupicie produkt w naszym salonie – kwota zostanie przekazana na szpital z danego miasta. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wielu z Was w ochronie zdrowia Waszego i Waszych bliskich – decydujecie się na pozostanie w domu. To bardzo słuszna decyzja. Z tego powodu możecie zakupić naszą bransoletkę online – https://bybijou.pl/bransoletka-nadzieja Chcąc dać Wam możliwość wyboru odpowiedniego szpitala – stworzyliśmy warianty dzięki którym możecie zdecydować któremu szpitalowi chcecie pomóc.

Promocje

Karty podarunkowe NEONET

Karty podarunkowe NEONET można doładować na dowolną kwotę! 👉 https://tinyurl.com/NEONET-Karta-podarunkowa

Zobacz

Co nowego w Biedronce?

https://www.biedronka.pl/pl

Zobacz

Mamy wiosnę! Czas zaopatrzyć się w zwiewne materiały i kwieciste wzory

www.greenpoint.pl

Zobacz