Galeria Awangarda

Promocje

Z okazji Waszego święta mamy dla Was KONKURS z fantastycznymi nagrodami. Zróbcie sobie Dzień Mamy 😊

https://www.facebook.com/galeriabartoszyce

Zobacz

Event z okazji Dnia Dziecka! BEZPIECZNA SIEĆ!

Super atrakcje z okazji Dnia Dziecka! Według badań, połowa dzieci w wieku 9-15 lat uznaje prowadzenie kanału w mediach społecznościowych, takich jak YouTube, Instagram czy Tik Tok, za atrakcyjne zajęcie….

Zobacz

Ponadczasowość i uniwersalność to połączenie idealne! Znajdziesz je w wielu modelach butów dostępnych w sklepach Deichmann!

https://www.deichmann.com/PL

Zobacz

W sukience zawsze wygląda się kobieco i stylowo😍Wybierz dla siebie tę, w której poczujesz się naprawdę sobą! Nie czekaj, odwiedź nasze sklepy stacjonarne lub sklep online

https://bit.ly/3t2ZJ4d

Zobacz

Inspirująca, silna, piękna – to właśnie jest Mama ❤️- 15% na biżuterię srebrną i zegarki a dodatkowo przy zakupach za min. 300 zł otrzymujesz 50 zł w prezencie na kolejne zakupy

https://bybijou.pl/

Zobacz

Zobacz nową gazetkę pełną świetnych ofert!

https://jy.sk/jsk

Zobacz

Tej wiosny rządzą kolory, a szczególnie RÓŻ! Najnowsza, wiosenno-letnia kolekcja Deichmann to szeroki asortyment modeli butów w najsłodszych odcieniach świata!

www.deichmann.com

Zobacz

Szukasz swojej pary? Znajdziesz ją w 50 style! Do 17.05 czeka -15% na odzież i wybrane buty lifestyle najlepszych marek.

https://bit.ly/3KYaiv2

Zobacz

Nie zdążyłaś z zakupami podczas promocji? Nie martw się, teraz otrzymasz rabat do -20% . Poznaj naszą ofertę i odśwież garderobę razem z moodo

https://bit.ly/3kynjRa

Zobacz
Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami? Zapisz się do newslettera.
Przeczytałem zasady subskrypcji

Administratorem danych osobowych jest TED Poland spółka z o.o., ul. Złota 59, 00 - 120 Warszawa, zwana dalej Spółką. Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celu realizacji świadczonej usługi „Newsletter”, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), tj. w celu realizacji umowy (nawet zawieranej ustnie lub za pośrednictwem akceptowanego regulaminu), jak też w prawnie usprawiedliwionym celu rozumianym jako identyfikacja klienta i ewentualne rozpatrzenie reklamacji. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki oraz podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane przez okres korzystania z usługi oraz w celach archiwizacyjnych przez okres 10 lat. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez TED Poland spółka z o.o., ul. Złota 59, 00 - 120 Warszawa w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Awangarda za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.